• 03687a37
 • 111
 • 8
 • 6
 • Повеќе од 30 години искуство во производство на жица решетката

  Повеќе од 30 години искуство во производство на жица решетката

 • Фабриката зафаќа површина од 1700osqm

  Фабриката зафаќа површина од 1700osqm

 • Glod снабдувачот и трговија за осигурување и плаќање или Обезбедување на квалитет

  Glod снабдувачот и трговија за осигурување и плаќање или Обезбедување на квалитет

 • Пратката во времето и по продажбата услуга во секое време

  Пратката во времето и по продажбата услуга во секое време

за нас

Anping Каунти Џин Nuo Хардвер & Жица Mesh производ копродукции, Ltd е лоцирана во родниот град на жица мрежа, Anping county.We се една од најголемите специјализирани за производство на varions на жица решетката и хардвер производи, сопственик на правото на Indepedent Imp-Exp.Since беше основана на 1984 година, главнината се производство на високо квалитетни жица мрежа.

Имавме помине ISO9001: сертификат за систем за 2008 година, зафаќа површина од 70,000squre метар warehourse и производство соба, регистриран капитал до 10,2 милиони RMB.we имаат повеќе од 100 работници, 24 средно-висока технички работници, 60 комплети equiments за заварување и поцинковани жица мрежа, а исто така и однапред опрема на examination.we може да се произведуваат нови производи според пазарот и барање на клиентите.

WhatsApp Онлајн Chat!