БОДЛИКАВА ЖИЦА

Краток опис:

Бодликава жица производителот ФОБ Цена: US $ 560 - 850 / Тон Мин.нарачката Количина: 10 тони / Тон Сертификат: ISO 9001: 2002 Port: Тјан Џин PORT на плаќање: ТТ 30%, LC по видување Бренд име: Jinnuo Опис на производот: бодликава жица е направен од галванизиран висок квалитет или ПВЦ обложени со бодликава жица машина, тоа може да се подели во поцинкувана бодликава жица и ПВЦ обложени бодликава жица. 1. Ткаењето: Двоен искривени, извртени еден 2.Characteristics: Висока заштита, тоа е речиси невозможно да се искачи, но тоа е за ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бодликава жица  производителот

  ФОБ Цена: US $ 560 - 850 / Тон

  Мин.нарачката Количина: 10 тони / Тон

  Сертификат: ISO 9001: 2002

  Порт: Тјан Џин PORT

  Начин на плаќање: ТТ 30%, LC по видување

  Името на брендот: Jinnuo

   

  Опис на производот:

   

  Бодликава жица е направен од галванизиран висок квалитет или ПВЦ обложени со бодликава жица машина, тоа може да се подели во поцинкувана бодликава жица и ПВЦ обложени бодликава жица.

   

   1. Ткаењето: 

  Двоен искривени, извртени еден

   

   2. Карактеристики:

  Висока заштита, тоа е речиси невозможно да се искачи, но тоа е лесно да се инсталира и ниска cost.anti-корозија, стареењето, сончање, powderful безбедносна ограда barriersneat изглед

   

   3.Application:

  Тоа е широко се користат во заштитата на трева boudary, фарма градина, железница, автопат, итн

   

   4.Specification детали:

  Дијаметар жица (mm) Одалеченост од барбус Twsite Stype

  1,5 × 1,5

   

  3 "-5"

  Двоен Извртени

  1,5 × 1,7

  1,7 × 1,7

  1.65 × 1.65

  1.8 × 1.8

  нормално Извртени

  2.0 × 2,0

  2,0 × 2,5

  2,5 × 2,5

  Специјални големина се достапни врз основа на барање на клиентите

   sdfefserrgrdgr


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!