Контакт -. Џин Nuo HARDWARE & Жица Mesh CO ПРОИЗВОД, LTD.

Контактирајте не

Anping Каунти Џин Nuo HARDWARE & Жица Mesh CO производ., LTD

адреса

Жица Mesh индустриска зона, Anping, Hengshui, Hebei, Кина

Е-пошта

 jinnuo@mesh-wiremesh.com

телефон

0318-7800905

0318-7026608

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!