• 03687a37
 • 111
 • 8
 • 6
 • Mbi 30 vjet përvojë në prodhimin e rrjetë teli

  Mbi 30 vjet përvojë në prodhimin e rrjetë teli

 • Fabrika e mbulojnë një sipërfaqe prej 1700osqm

  Fabrika e mbulojnë një sipërfaqe prej 1700osqm

 • Glod Furnizuesi & Assurance Tregtisë dhe pagesat apo Sigurimi i cilësisë

  Glod Furnizuesi & Assurance Tregtisë dhe pagesat apo Sigurimi i cilësisë

 • Dërgesë në kohë dhe pas shitjes shërbimi në çdo kohë

  Dërgesë në kohë dhe pas shitjes shërbimi në çdo kohë

Rreth nesh

AnPing Qarkut Jin Nuo Hardware & Wire Mesh Product Co, Ltd, është e vendosur në qytetin e lindjes e rrjetë teli, AnPing county.We janë një e madhe e specializuar për prodhimin e varions e rrjetë teli dhe produkteve hardware, vetë të drejtën e Indepedent Imp-Exp.Since ajo u themelua në vitin 1984, drejtori është prodhuar rrjetë teli me cilësi të lartë.

Ne kishim kaluar ISO9001: 2008 Sistemit të certifikatës, mbulon një sipërfaqe prej warehourse 70,000squre metër dhe dhomë të prodhimit, kapitali i regjistruar deri në 10.2 milion RMB.We kanë më shumë se 100 punëtorë, 24 punëtorë teknik të mesëm-të lartë, 60 grupe equiments për saldim dhe galvanizuar rrjetë teli, dhe gjithashtu pajisjet paraprakisht examination.we mund të prodhojë produkte të reja sipas tregut dhe kërkesës së klientit.

WhatsApp Online Chat!